Çağrı Sistemleri

Çağrı Sistemleri

Acil Çağrı Sistemleri

Hastaların hasta odalarından, hasta tuvalet ve banyolarından ve acil müşahade odalarından hemşirelere çağrı yapabilmesini, bu çağrıların adresinin hemşirelere servis desklerinde bulunan Hemşire Çağrı Panolarına iletilmesini ve servis performansının kayıt edilmesini ve raporlanmasını sağlayan iletişim ve otomasyon sistemidir.

Hastane Çağrı Sistemi yukarıda tanımlanan özelliklere sahip işleri yapmak için tasarlanmış Hemşire Çağrı Panosundan, Kablosuz Hemşire Çağrı Butonundan, Kablolu El Terminali (Geriatri), Kablosuz WC/Banyo İpli Çağrı Butonundan, Çağrı Cihazından (Pager), Sinyal Aktarıcı Üniteden ve Reader Kayıt Ünitesinden oluşmaktadır.

Personel Çağrı Sistemleri

Müşteriler sipariş vermek ya da hesap istemek için garsonu aramak ya da yüksek sesle çağırmak zorunda kalmazlar. Sizde abx elektronik Garson Çağırma Sistemi aracılığıyla vereceğiniz hizmet ile müşterilerinize bu ayrıcalığı yaşatın.

Garson çağrı sistemi, restoran, cafe, bar, otel, tatil köyleri, dernekler ve beach’lerdeki şezlonglarda müşteri memnuniyetini arttırmak, hızlı ve üstün servis hizmetlerinin sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Kablosuz olan bu sistemde masalarda yer alan butona basılarak garsona çağrı yapılmakta ve bu çağrı garson çağrı ekranında çağrı sırasına göre görüntülenmektedir. İlgili masanın numarası görüntülenirken istenirse sesli olarak da uyarı verebilir.  Mesafe problemi olan yerlerde uygulanan Sinyal Aktarıcı Ünite ile tam çözüm sağlanmıştır.