Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

CCTV Kapalı Devre Televizyon Sistemleri

Güvenlik sorunlarının her geçen gün daha fazla büyüdüğü bir dönemde CCTV sistemleri can ve mal kaybının önlenebilmesi için en başarılı caydırıcılık uygulamasıdır. Caydırıcılıkla beraber suçların tespiti ve olayların çözülebilmesi için güvenlik birimlerinin bir numaralı yardımcı kaynağıdır. İhtiyaçların ve talebin sürekli artış göstermesi sektörün en hızlı gelişen sistemi haline getirmiştir. Analog kameralarla video kayıt cihazlarına kayıt yapan sistemler yerini bilgisayarlara bırakmıştır. Daha net görüntü ihtiyacı, büyük boyutlu resimleri bu durumda beraberinde depolama, iletim ve yönetimin zorlaşmasını sağlamıştır. İhtiyaçlarınıza doğru çözümler sunabilmek için Novasys bu baş döndürücü gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en uygun projeleri geliştirmektedir.


 

Açık Platform Yazılımlar CMS ,

Kamera üreticileri tarafından oluşturulan ONVIF platformu standartlarına uygun kameraları destekleyen yazılım çözümüdür. Kamera ve bilgisayar marka bağımlılığını ortadan kaldırarak ürün seçimini kolaylaştırmaktadır.

Kapalı Platform Çözümler (NVR)

Üreticilerin kendi çözümlerine özel seçtikleri bilgisayarlarda yazılımlarının içerisinde gömülü halde bulunduğu paket ürünlerdir.

Analog Kameralar

Görüntü kalitelerinin günümüz şartlarında istenilen verimi sağlayamadığı kamera ve kayıt ünitelerinin aynı noktada bulunması gerektiği kapalı devre sistemlerdir.

IP Kameralar

Yüksek çözünürlüklü kameralarla network altyapısı kullanılarak yönetimin ve izlemenin kolaylıkla internetin veya network erişimin sağlanabildiği her yerden yapılabildiği sistemlerdir. Analiz ve akıllı yazılımlarla artık farklı birçok alanda da kullanımına başlanmıştır. Trafik ihlalleri, kişi sayma, yangın algılama, şüpheli durum tespiti gibi alanlarda kullanılmaktadır.